Rýchly dopyt

Najdrahšiu knihu v SR doručuje Geis SK

19.04.2017

Exkluzívny transport najdrahšej knihy na Slovensku si vzala pod záštitu skupina Geis SK. Pre vzácny knižný exemplár pripravila výnimočne špeciálny režim doručenia. Noví majitelia dostali knihu vo vopred určenom čase priamo domov.

Foto: Geis

Spoločnosť Geis patrí na slovenskom logistickom trhu k popredným spoločnostiam, ktoré zabezpečujú logistický full-servis. V tomto prípade sa rozhodla podporiť jedinečný projekt svetového formátu. Unikátne dielo, ktoré v najvyššej možnej kvalite obrazových reprodukcií kompletne dokumentuje celú umeleckú výzdobu Sixtínskej kaplnky pripravilo vydavateľstvo Scripta Maneant v spolupráci s Vatikánskymi múzeami. Pre celý svet vychádza bez jedného kusu dvetisíc výtlačkov, sto z nich je pre slovenský trh.

Milovníci umenia, ktorí chcú investovať do unikátnej edície troch kníh a kúpiť si knihu Sixtínska kaplnka tak môžu urobiť aj naďalej. Ak sa rozhodnete pre kúpu tohto fotografického unikátu, domov Vám ju osobne doručia poverení zástupcovia skupiny Geis. Ako nám prezradil obchodný riaditeľ spoločnosti Geis SK a Geis Parcel SK Dušan Vilhan, jedná sa o špeciálnu službu. „Doručovanie tovaru tohto typu nie je vôbec štandardom. Je to pre nás prejav dôvery  a dobrých vzťahov s dlhoročným obchodným partnerom.“ Okrem toho, že kniha Vám bude špeciálne doručená do vlastných rúk, získate jej kúpou aj zápis do celosvetového zoznamu majiteľov knižného diela Sixtínska kaplnka a exkluzívny dar – súkromnú skupinovú prehliadku kaplnky mimo otváracích hodín s odborným výkladom zástupcu Vatikánskeho múzea.

Zdroj: Geis

Top ponuky